Адреса: 61153, м. Харків, пр. Ювілейний, 52-А

Чернякова

Завідувачка – кандидат мед. наук
Ганна Михайлівна Чернякова

(0572) 62-91-04


sotr gigiena 01

Науковці плідно працюють над вирішенням актуальних проблем у галузі гігієни дітей та підлітків, шкільної медицини.
Головними напрямками наукових досліджень відділу є вивчення впливу факторів навколишнього середовища на організм школярів, автоматизований моніторинг здоров'я дітей та первинна профілактика неінфекційних захворювань в умовах загальноосвітнього навчального закладу, визначення науково-обґрунтованих медичних критеріїв індивідуального та популяційного здоров'я дітей шкільного віку, заходів щодо його збереження та зміцнення.
Крім того, спеціалістами відділу досліджується вплив навчального процесу та педагогічних інновацій, визначення їхньої ролі у формуванні здоров'я учнів, для чого розроблена система кількісної оцінки рівня гігієнічного благополуччя загальноосвітнього навчального закладу. Визначено якісні особливості стану здоров'я дітей залежно від впливу медико-соціальних факторів усередині шкільного середовища.
Протягом останніх років систематично проводиться соціально-гігієнічний моніторинг якості життя, вікових та статевих особливостей розвитку здоров'язберігаючої та здоров'яформуючої поведінки школярів міста та сільської місцевості.

 

e-max.it: your social media marketing partner