Адреса: 61153, м. Харків, пр. Ювілейний, 52-А

2023

hypoandro coverВперше у практиці видаються методичні рекомендації, в яких найбільш інформативні ознаки об'єднано в таблиці для розрахунку індивідуального прогнозу щодо перебігу ГА та формування коморбідної патології. Розроблена технологія поліпшить діагностику захворювання та визначити прогноз її перебігу на ранніх етапах формування, що дозволить провести своєчасні профілактичні, лікувальні і реабілітаційні заходи.
Методичні рекомендації створено за результатами інноваційних НДР «Вивчити механізми впливу гіпоандрогенії на формування соматичної патології в період статевого дозрівання у хлопців (клініко-експериментальне дослідження)» № ДР 0117U003008 (2017 – 2019 рр.) та «Удосконалити систему медичного супроводу хлопців із затримкою статевого розвитку (ЗСР) з урахуванням ступеня гіпоандрогенії та коморбідних захворювань» (2020 – 2022 рр.) № ДР 0119U103778, які присвячені діагностиці та прогнозу несприятливого перебігу ГА із формуванням коморбідної патології гепатобіліарної та серцево-судинної системи у хлопців-підлітків із ЗСР.
Методичні рекомендації розраховані на ендокринологів, педіатрів та сімейних лікарів, які залучаються до медичної допомоги дітям. Їх впровадження дозволить поліпшити своєчасне виявлення дітей із ризиком формування та несприятливим перебігом ГА, що буде дієвою ланкою профілактики та ефективного лікування.

Методические рекомендации "Гіпоандрогенія у хлопців-підлітків: особливості діагностики та чинники ризику несприятливого перебігу".

e-max.it: your social media marketing partner